Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Beata W Karolina Wyszkowska Stuleblak genowef Damiansen Nowak (8278 niezalogowanych)
5 Postów

(OlaLill)
Wiking
Lillehammer! cudne miasteczko, spokój cisza, bez korków, ludzie uśmiechnięci, wszystko w jednym miejscu... żyć nie umierać
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
OlaLill napisał:
Lillehammer! cudne miasteczko, spokój cisza, bez korków, ludzie uśmiechnięci, wszystko w jednym miejscu... żyć nie umierać
a to polactwa tam jeszcze nie ma?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów

(OlaLill)
Wiking
jasta102 napisał:
OlaLill napisał:
Lillehammer! cudne miasteczko, spokój cisza, bez korków, ludzie uśmiechnięci, wszystko w jednym miejscu... żyć nie umierać
a to polactwa tam jeszcze nie ma?


Są ale nie taka dzicz jak w Oslo.. tu nie ma tej zawiści i ludzi zabranych od pługa
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
65 Postów
Dariusz S
(dreamstars)
Początkujący
Widocznie za krótka tam jesteś...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów

(OlaLill)
Wiking
dreamstars napisał:
Widocznie za krótka tam jesteś...

4 lata wydaje mi się że wystarczająco, żeby móc się wypowiedzieć
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
280 Postów
55555555 55555555
(Sebastian)
Stały Bywalec
..."Jestem wstanie odwdzięczyć się w przyszłości zatrudnieniem dla osoby która dobrze podpowie."
To co Ola powiesz kto ma tą robotę???? Ja stawiam na Jaśka na 102....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
280 Postów
55555555 55555555
(Sebastian)
Stały Bywalec
OlaLill napisał:
Lillehammer! cudne miasteczko, spokój cisza, bez korków, ludzie uśmiechnięci, wszystko w jednym miejscu... żyć nie umierać


Ola to miasteczko to...wesołe miasteczko...???? .....ludzie uśmiechnięci,wszystko w jednym miejscu...żyć nie umierać.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Martin Petterson
(dj_Soft)
Wiking
Mieszkalem w kilku wiekszych miastach w Norwegi i zdecydowanie najlepszym pod kazdym wzgledem dla mnie jest Stavanger. Mam na mysli przede wszystkim pogode, komunikacjie (korki itp.), imprezy masowe, cluby, centrum - jak na moj gust dzieje sie najwiecej jezeli chodzi o lato. Dobry port czeste festyny rodzinne. Basenow nie brakuje.Duzo ciekawych wartych uwagi miejsc do rekreacji i zwiedania.Niebawem bedzie zapotrzebowanie na estki nowych miejsc pracy w dzielnicy handlowej (przemysl gl. olejowy) Forus . Jest tu rowniez gl. siedziba Statoil Porownywalem pomiedzy Oslo, Trondheim, Bergen i kilkoma miejszymi miasteczkami w ktorych mialem przyjemnosc mieszkac. Co do spokojnych dzielnic jest ich masa , rownie dobrze mieszka sie w Sandnes jakies 15 km od Stavanger. B. dobre, tanie polaczenia do polski liniami wizz ... Jesli chesz wiedziec jakies konkrety zapraszam do rozmowy prywatnej .

Kod:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Stavanger


Pozdr
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów

(OlaLill)
Wiking
Sebastian napisał:
OlaLill napisał:
Lillehammer! cudne miasteczko, spokój cisza, bez korków, ludzie uśmiechnięci, wszystko w jednym miejscu... żyć nie umierać


Ola to miasteczko to...wesołe miasteczko...???? .....ludzie uśmiechnięci,wszystko w jednym miejscu...żyć nie umierać.


Nazywaj to jak chcesz albo przyjedź pomieszkaj i sam zobacz.. tu z obrzeży do centrum jedzie się 15 minut, nie to co Oslo, że z jednego końca na drugi jedzie się godzine.. nie wspominając o korkach a tu ich po prostu nie ma
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
476 Postów
zdzi ra
(zdzira)
Wyjadacz
Lillehammer!

Jak slodko - az zygac sie chce!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok